Jesteś tutaj

Pokoje do wynajęcia dla studentów medycyny Zabrze - Rokitnica

1 wpis / 0 nowych
kaskay
Obrazek użytkownika kaskay
Offline
Pokoje do wynajęcia dla studentów medycyny Zabrze - Rokitnica

Dom wyłącznie dla studentów medycyny Zabrze - Rokitnica !

Posiadamy dom zaprojektowany wyłącznie z myślą o studentach medycyny !

Jestes osobą, która jest studentem/ ką medycyny lub chcesz wybrać się na studia medyczne; lubisz się uczyć, oczekujesz spokoju, ciszy komfortowych warunków do nauki i dobrej atmosfery ?
To bardzo dobrze się składa, ponieważ Nasz dom jest odpowiednim miejscem dla Ciebie ! To wszystko czego oczekujesz i szukasz znajdziesz właśnie u nas, około 1 km od uczelni medycznej ;)

Nasz dom istnieje na rynku już od 7 lat. Na początku wynajmowane było 5 pokoi, w tym roku rozbudowaliśmy się o 8 pokoi więcej.
Pokoje są w trakcie remontu dlatego wstawiamy proekt 8 pokoi. wyposażenie będzie takie samo jak na dodanych zdjęciach.

Mamy do wynajęcia 13 pokoi 1- osobowych w bardzo dobrej cenie 450- 500 zł.Pokoje są umeblowane, wyposażone w łóżka tv led, biurka z szufladami oraz szafkami na podręczniki szkolne, szafy ubraniowe, półki. Do każdego pokoju doprowadzone stałe i szybkie łącze internetowe ( WiFi). Na każdym poziomie znajdują się łazienki. Oprócz tego w budynku znajduja się dwie kuchnie wyłącznie dla studentów z tv 50 cali, po dwie lodówki w każdej kuchni dwie pralki i mikrofalówki. Nowe okna plastikowe w których znajdują się rolety antywłamaniowe. Budynek monitorowany , ponadto w budynku znajdują się czujki dymu dla bezpieczeństwa.

Okolica jest bardzo spokojna i bezpieczna. Blisko mieszczą się sklepy, apteki, przychodnia, park, przystanek autobusowy oraz poczta.
W pobliżu znajduje się również strefa ekonomiczna gdzie w wolnej chwili można spędzić miło czas.

Chcesz spędzić ten rok studiów w spokojnym miejscu ? Zadzwoń i wynajmij pokój, a na pewno się nie zawiedziesz 724 401 550 lub 724 401 551 ! Zapraszamy !