Biorepetytorium

Biorepetytorium w liczbach

Liczba stron 278
Liczba tabel 12
Liczba ilustracji 111
Rozmiar pliku pdf 26,6 MB
Aktualna cena 34,26 zł

Jeżeli przygotowujesz się do Olimpiady Biologicznej, lekcji biologii, bądź po prostu pragniesz utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę na tematy biologiczne ta informacja na pewno Cię zainteresuje. Otóż jako trzykrotny uczestnik etapu centralnego, w tym dwukrotny laureat Olimpiady Biologicznej, mam do zaoferowania sporządzone przeze mnie, ilustrowane opracowanie obejmujące wybrane działy i zagadnienia biologii.

Biorepetytorium, bo o nim mowa, stworzone zostało z myślą o licealistach pragnących startować w Olimpiadzie Biologicznej, stąd zawiera wiele treści pozapodręcznikowych i ma z założenia służyć poszerzeniu i utrwaleniu wiedzy szkolnej. Starałem się, aby treści w nim zawarte były przedstawione w sposób prosty, zwięzły i rzetelny.

Fragmenty opracowania obejmujące spis treści, wybrane rozdziały oraz spis literatury, na podstawie której zostało ono sporządzone, dostępne są w pliku do pobrania poniżej. Aktualnie Biorepetytorium dostępne jest tylko w formie ebooka w formacie PDF.

Biorepetytorium podgląd

Poniżej znajdują się opinie oraz uwagi dotyczące opracowania w obecnej formie oraz jego poprzednich wersji. Zachęcam nabywców do dodawania własnych opinii (na tej stronie po zalogowaniu).

Opinie

Obrazek użytkownika neurovascular

Korzystam równolegle z kilku źródeł informacji, aby lepiej poznać dany temat. Najczęściej korzystam z podręczników do Biologii (ogólnej), które są, niestety, opasłymi tomiskami oraz z książek ukierunkowanych tematycznie dla danego zagadnienia. np. cytologii. Biorepetytorium pozwala mi na mniejsze "skakanie" pomiędzy książkami. Zawiera wszystkie istotne informacje np. z książek W.Lewińskiego, a niejednokrotnie - jeszcze więcej. Dużym atutem jest również mobilność tego rozwiązania. Pozycja zdecydowanie warta uwagi.

Obrazek użytkownika Malina

Biorepetytorium polecam z całego serca szczeglolnie osoba przygotowującym się do olimpiady biologicznej ! Jest świetnie zrobione i znalazłam w nim prawie wszystkie potrzebne informacje :)! Warto!

Obrazek użytkownika Natalia Dziewa

Biorepetytorium jest napisane w sposób łatwy do zrozumienia, zawiera dużo ciekawych informacji, które należałoby szukać w wielu wydaniach książkowych. Umożliwia pogłębienie swojej wiedzy w prostszy sposób, serdecznie polecam.

Obrazek użytkownika Mateusz

Witam,

do zakupu Biorepetytorium przymiarzałem się od paru mięsięcy. I powiem, że pozycja jest warta uwagi. Szczególnie jeśli chodzi o opisy gatunków zagrożonych i ich zdjęcia. Oszczędza mi to aktualnie "skakania" po wielu podręcznikach i taszczenia za sobą 10 (jak nie więcej) tomików botaniki i zoologii.

Akurat to opracowanie jest dla mnie aktualnie jedynym ratunkiem. Mam wielki problem z utrzymaniem notatek w jednym zeszycie. Zwykle rozwlekam to działami po wielu zeszytach, kartkach, brudnopisach, co strasznie utrudnia mi powtórkę. A tu proszę, ktoś wykonał tę robotę za mnie. Brawo!

Obrazek użytkownika rkazm

super repetytorium. Proste rysunki i wykresy dodatkowo ułatwiają zrozumienie. Polecam

Obrazek użytkownika szczurek303

Notatki są świetne! Jestem wzrokowcem i bardzo lubię przejżyste schematy, obrazki, wykresy itp. Wiedzy jest bardzo dużo a tekstu w sam raz - dodatkowy plus. Przygotowuję się do OB i nigdzie jeszcze nie spotkałem się z takimi notatkami. Polecam je każdemu, kto fascynuje się biologią i chce poszerzyć wiedzę. Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika ankago

Nie musiałam korzystać z Biorepetytorium przez długi czas, aby napisać tę opinię :) Naprawdę fanatstyczna sprawa - opracowanie bardzo rzetelne, bez niedomówień i pominięć trudniejszych kwestii (jak to niejednokrotnie bywa), zawiera zarówno wiedzę konieczną i jak dodatkową, co zdecydowanie stanowi plus dla przygotowujących się do OB :) Zdecydowaną zaletą jest również świetna oprawa graficzna i możliwość przeskakiwania pomiędzy rozdziałami przez hiperłącza. :)
Polecam wszystkim! :)

Obrazek użytkownika proteina

Solidnie przygotowane opracowanie, bardzo dobrze zrobiona szata graficzna, przjerzyste schematy, wypunktowane najważniejsze informacje. Polecam ;) 

Obrazek użytkownika BiologTom

Zakupiłem Biorepetytorium z myślą o nauce do olimpiady. Uważam że jest bardzo dobrze przygotowane, najważniejsze informacje z omawianych zagadnień przedstawione w formie skondensowanej i bardzo przystępnej. Duze ułatwienie w nauce. Dziękuję autorowi. :-) Polecam. 

Obrazek użytkownika Szkliwiony

Po błyskawicznym otrzymaniu biorepetytorium pierwsze co rzuciło mi się na oko to przejrzystość całego wydania. Bardzo ciężko się w nim pogubić: szczegółowy spis treści, miła dla oka oprawa graficzna, nie męcząca oka czcionka i oczywiście bardzo ważne dla wzrokowców obrazki, wypunktowania i wyróżnienia tekstu. Marginesy świetnie przystosowane do późniejszego bindowania. Wersja elektroniczna jest także świetnie dopracowana, z hiperłączami do kolejnych tematów itp. Cena nie duża, a ile wiedzy. Polecam

Obrazek użytkownika Xinga

Zakupiłam właśnie Biorepetyrorium i jestem zadowolona;) Może ono znacząco przyśpieszyć naukę do olimpiady;)

Obrazek użytkownika cabfor

Transakcja przebiegła pomyślnie, już w drugim dniu po dokonaniu zapłaty mogłem korzystać z Biorepetytorium. Jestem pod dużym wrażeniem tego opracowania, jest bardzo rzeczowe, sensowne i logiczne. Na 275 stronach została zebrana całkiem przyzwoita ilość materiału, którym w niezwykle przystępny sposób można poszerzyć swoje biologiczne horyzonty :) Jest to ogromne ułatwienie dla osób przygotowujących się np. do Olimpiady Biologicznej, gdyż większość potrzebnych nam informacji mamy w jednym miejscu i nie trzeba przegrzebywać sterty książek. Szata graficzne jest przyjemna. Serdecznie polecam to Biorepetytorium, autor odwalił kawał dobrej roboty!;)

Obrazek użytkownika justynag94

witam wszystkich;) właśnie przed chwilą stałam się nabywcą nowego wydania ,,Biorepetytorium". Na razie mogę pochwalić bardzo łatwy i szybki kontakt z twórcą tego wydania. Tranzakcja przebiegła bez większych trudów i problemów, a co najważniejsze szybko;) na pierwszy rzut oka biorepetytorium jest bardzo przejrzyste i zawarte są w nim ważne informacje, no i grafika na duży plus;) polecam wszystkim, którzy interesują się biologią na trochę wyższym poziomie;)

Obrazek użytkownika blackberry

Ja również mam teraz przyjemność korzystać z nowego wydania i również muszę przyznać  że jestem pod wrażeniem. Jak wspomniał mój  przedmówca wszystko dopracowane aż miło. Dużym plusem jest nowa grafika, która idealnie uzupełnia treść. Świetnie zrobiona  systematyka z gatunkami chronionymi  zebrana w jednym miejscu, przydatna w przygotowaniach do Olimpiady Biologicznej i nie tylko. Nadal wysoko cenię sobie rzeczowość tego opracowania.  Myślę że naprawdę warto skorzystać. BTW autorowi życzę wydania książkowego ;)
 

Obrazek użytkownika Czapies

Miałem przyjemność korzystać z pierwszego wydania niniejszego opracowania, które było bardzo dobre - posiadało kompendium wiedzy niezbędne do wystartowania w Olimpiadzie Biologicznej. Całość materiału była wyłożona przystępnym językiem wzbogaconym o przydatne i niezbędne do zrozumienia materiału ryciny i tabele. Opracowanie oczywiście nie było wolne on niedociągnięć jak np. brak botaniki jako takiej. Teraz korzystam z nowej odsłony i jestem pod wrażeniem - całość została poprawiona i dopracowana (o ile można było), autor dodał dodatkowe ryciny - już kolorowe, nowe tabele, wykresy - tak ważne w poznawaniu zawiłości życia. Całe repetytorium uzyskało nową szatę graficzną, a także działy, które wraz z poprzednimi tworzą całość materiału niezbędnego licealiście.
Polecam zakup Biorepetytorium ; )

Obrazek użytkownika blackberry

Ja również polecam. Idealnie zebrane informacje z wielu rzetelnych źródeł w jednym przejrzystym zapisie.  Świetnie nadają się do poszerzenia swojej wiedzy  ze względu na ciekawe treści nie zawarte w  zwykłych podręcznikach do biologii, a także do przypomnienia w krótkim czasie tego co najważniejsze z wybranego działu. Sposób przedstawienia zagadnień prosty i konkretny  dzięki czemu można łatwo i co ważne szybko zrozumieć ich sens.

Obrazek użytkownika Laa

No to wypowiem się jako pierwsza na tej stronie  Chcę polecić Notatki Biologiczne. Bardzo podoba mi się w nich sposób prezentacji materiału: brak zbędnych opisów, najważniejsze informacje dobrze wyróżnione. Są one też bardzo przystępne i ciekawie napisane. Stanowią też dobry materiał na powtórkę i utrwalenie materiału.